Autó relé, 1Xbe, 150A FRC6BA-1-DC12V - Jelenlegi ára: 3 690 Ft
 Tehergépjármű relé
Műszaki adatok:
Csatlakozó: 6, 3 mm-es laposérintkezős dugó ? Ellenállás (tekercs): 50 ? ? Hőmérséklet (max. ): +85 °C ? Hőmérséklet (min. ): -40 °C ? Kapcsolási feszültség (max. ): 14 V/DC ? Max. kapcsolási áram: 150 A ? Méret, hossz: 34. 5 mm ? Méret, magasság: 51 mm ? Méret, szélesség: 32. 5 mm ? Névleges feszültség tekercs: 12 V/DC ? Relé jellemzők: Rögzítő konzol nélkül ? Relé típus: Gk. relé ? Típus: FRC6BA-1-DC12V ? Érintkező típus: 1 záró ? Érintkezőanyag: AgSnO2