TRU COMPONENTS 1592853 TC-CV240L203 Kábelkötöző 240 mm Natúr 100 db - Jelenlegi ára: 2 990 Ft
A termék kiszállítása január második hetében várható.
TRU COMPONENTS 1592853 TC-CV240L203 Kábelkötöző 240 mm Natúr 100 db
Termék azonosító: 421503
Szabványos kábelkötöző, belső fogazású
Natúr
Kábelkötöző hossza 240 mm
Kábelkötöző
Fogazat: Belső
Műszaki adatok:
Anyag: Poliamid 6. 6 ? Fogazat: Belső ? Gyártói szám: 1592853 ? Halogénmentes: Igen ? Hőmérséklet (max. ): +85 °C ? Hőmérséklet (min. ): -40 °C ? Kábelkötöző hossz: 240 mm ? Kábelkötöző szélesség: 7. 60 mm ? Köteg ? (max. ): 61 mm ? Min. tartóerő: 535 N ? RoHS konform: Igen ? Szín: Natúr ? Tartalom: 100 db ? Típus (kategória): Kábelkötöző