Tápegység TooQ TQXGEII-600SAP 600W MOST 34659 HELYETT 30324 Ft-ért! - Jelenlegi ára: 30 324 Ft
EAN:
Gyártó:
TooQ
Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromos termékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg Tápegység TooQ TQXGEII-600SAP 600W-et verhetetlen áron.
TooQ TQXGEII-600SAP. Teljes erő: 600 W, AC bemeneti feszültség: 110 - 230 V, AC bemeneti frekvencia: 50 - 60 Hz. Alaplap tápcsatlakozó: 20+4 pin ATX, SATA tápkábel hossza: 150, 450 mm. Cél: PC, Tápegység (PSU) formai tényező: ATX, 80 PLUS minősítés: 80 PLUS Bronze. Termék színe: Fekete, Ventilátor átmérője: 14 cm, Ventilátorok száma: 1 ventilátorok száma. Szélesség: 150 mm, Mélység: 160 mm, Magasság: 86 mm
Teljes erő: 600 WAC bemeneti feszültség: 110 - 230 VAC bemeneti frekvencia: 50 - 60 HzPower Factor Teljesítménytényező-korrekció (PFC ? Power Factor Correction) típusa (PFC) típusa: AktívMax. kimeneti áram (+ 3. 3V): 20 AMax. kimeneti áram (+ 12V1): 21 AMax. kimeneti áram (+ 12V2): 21 AMax. kimeneti áram (+ 5V): 20 AMax. kimeneti áram (- 12V): 0, 5 AMax. kimeneti áram (+ 5Vsb): 2 AHatékonyság: 82%Tápegység védelem: Túláram, Túlfeszültség, Túlterhelés, Rövidzárlat, Feszültségcsökkenés, TúlmelegedésAlaplap tápcsatlakozó: 20+4 pin ATXPerifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): 2SATA tápcsatlakozók száma: 6SATA tápkábel hossza: 150, 450 mmEPS tápcsatlakozó (8 tűs): IgenPCI Express hálózati csatlakozók (6+2 tűs): 2ATX hálózati csatlakozó (20 + 4 tűs): IgenFloppy-lemez meghajtó csatlakozó: IgenCél: PCTápegység (PSU) formai tényező: ATX80 PLUS minősítés: 80 PLUS BronzeZajszint: 17 dBATX verzió: 2. 31EPS verzió: 2. 92Csapágy-technológia: GolyóscsapágyMeghibásodások közötti átlagos idő (MTBF): 80000 óRoHS megfelelés: IgenTanúsítványok: CE, UL, FCC, BSMI, GOST, CCC, KCCTermék színe: FeketeVentilátor átmérője: 14 cmVentilátorok száma: 1 ventilátorok számaMegvilágítás: IgenLED-kijelzők: IgenIntegrált kapcsoló: IgenSzélesség: 150 mmMélység: 160 mmMagasság: 86 mmKábelek mellékelve: ACCsomagolás szélessége: 235 mmCsomagolás mélysége: 280 mmCsomagolás magassága: 105 mmCsomagolás tömege: 2, 2 kgCsomagolás típusa: DobozRaklaponkénti mennyiség: 150 dBGyűjtőkarton bruttó súlya: 11 kgDarabszám gyűjtőkartononként: 5 dBVilágítás színe: KékFelhasználói kézikönyv: IgenHáz színe: Fekete