Gyártó:
Iskra
Vonalkód (EAN):
Várható kiszállítás legkorábban:
1
Kézbesítési idő:
1-2 munkanap
ISKRA ERO Sarokcsiszoló IE-AG2600
? Feszültség: 230-240V~50Hz
? Teljesítmény: 2600W
? Üresjárati fordulatszám 6600 min-1
? Tárcsa átmérő (max): O 230 mm